Угода користувача сайта

Інформація, надана на цьому сайті, призначена тільки для спеціалістів в сфері охорони здоров`я та не може бути заміною консультації, які надає лікар або інший кваліфікований спеціаліст.

Перед застосуванням виробів медичного призначення рекомендується обов'язково ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем.

Опис продукції та інструкція по використанню патч-тест систем для діагностики контактної алергії наведені виключно в ознайомлювальних цілях і не повинні бути використані як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення діагностичної процедури.

Цей сайт належить Фізичній Особі-Підприємцю Шевко Владислав Миколайович (ІПН 3445214370), який на підставі договору поставки № 002-ДП від «19» червня 2017 року з уповноваженим представником компанії КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ  ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ в Україні - ТОВ „СЛЕЙТОН СОЛЮШНС” (код ЄДРПОУ 40667585) здійснює реалізацію продукції компанії КИМОТЕКНІК по всій Україні.

Сайт призначений тільки для надання загальної інформації та формування замовлень на поставки продукції КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ ФО-П Шевко В.М. безпосередньо кінцевому споживачу – лікарю або клініці в обсязі не більше, ніж 1 (один) набір або серія.

Для замовлення продукції в оптових кількостях (від двох наборів та більше), необхідно звернутися безпосередньо до представника компанії КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ  ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ в Україні – ТОВ „СЛЕЙТОН СОЛЮШНС” за телефоном: +380 73 01 444 09.

ФО-П Шевко В.М. (далі – «Адміністратор») підтримує даний сайт для Вашого особистого використання. Ваш доступ и перегляд сайту регулюється нижченаведеними умовами використання і діючим законодавством. Відвідання і перегляд сайту означає Вашу згоду без застережень і додаткових умов з діючими умовами використання и визнає, що будь-які інші домовленості між Вами і Адміністраторм про сайт замінені в тій мірі, в якій вони вступають у протиріччя з даними умовами використання.

Адміністратор не гарантує, що матеріали на сайті являються прийнятними або доступними за межами України.

Використання або посилання на будь-яку інформацію, розміщену на сайті, за винятком випадків, передбачених даними умовами використання, заборонено.

 1. Загальні умови
  1. Всі матеріали (аудіо-, відео-, текстові та ін. матеріали), що знаходяться на сайті, належать Адміністратору або компанії ТОВ СЛЕЙТОН СОЛЮШНС або компанії КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ  ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ (далі – «Компанії») і не можуть бути використані без письмового дозволу Адміністратора або Компаній, за винятком випадків, передбачених даними умовами використання або якщо це не оговорено окремо в тексті матеріалу. Адміністратор та Компанії не гарантують, що використання матеріалів, розміщених на сайті, не буде порушувати права третьої сторони. Матеріали, що розміщені на сайті, не повинні тлумачитись як пряме, непряме право на використання товарного знаку, фірмової назви, ліцензій, тощо.
  2. Ви маєте право скачувати та використовувати матеріали, що розміщені на сайті, для власного використання при умові збереження всіх авторських прав Адміністратора або Компаній (при такому використанні матеріалів сайту, необхідно вказувати джерело матеріалу, включаючи даний сайт та, за наявності, інші повідомлення про права власності).
  3. Зображення людей чи місць, що розміщені на сайті, являються власністю Адміністратора або одною з Компаній або використовуються зі збереженням авторських прав Адміністратором. Використання цих зображень заборонене без спеціального дозволу Адміністратора або Компаній. Будь-яке несанкціоноване використання зображень може порушувати закони про авторське право, товарні знаки, закони про конфіденційність. Адміністратор та Компанії будуть активно захищати свої права на інтелектуальну власність згідно діючого законодавства, включаючи кримінальне переслідування.
  4. Торгова марка, логотип, марки окремих продуктів, що розміщені на сайті, являються зареєстрованими торговими марками Адміністратора або третій сторони. Ці знаки не можуть бути використані без письмового дозволу Адміністратора або третьої сторони, яка може бути власником товарного знаку.
 2. Обмеження відповідальності
  1. Адміністратор не несе відповідальності за сайти, які посилаються на даний сайт, за вміст інших сторінок поза даним сайтом. Перехід за посиланнями на інші сайти здійснюється виключно на Ваш страх та ризик.
  2. Адміністратор докладає всіх можливих зусиль для надання точної і актуальної інформації на сайті, але не гарантує її точність. Адміністратор або Компанії не несуть відповідальності за будь-які дії, реалізовані на основі даної інформації. Користувачі сайту використовують сайт та його вміст на свій страх та ризик. Адміністратор та Компанії не несуть відповідальності за помилки або неточності у вмісті сайту.
  3. Адміністратор та будь-які інші особи, що приймали участь у створенні, підтримці, хостингу сайту, не несуть відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові збитки, що стались внаслідок використання сайту і/або його матеріалів.
  4. Вся інформація на сайті надається «як є» та «як доступно». Принцип «як є» означає, що Адміністратор та Компанії відмовляється від будь-яких гарантій, явних чи припущених, включаючи гарантії придатності інформації для конкретних цілей, товарної придатності, патентної чистоти, не порушення прав власності і прав на інтелектуальну власність. Адміністратор та Компанії не гарантують, що Ваше використання вмісту сайту не порушить прав третіх осіб, як не гарантують, що вміст буде точним, повним, актуальним. Принцип «як доступно» означає, що Адміністратор зберігає за собою право без попередження змінювати інформацію, надану на сайті або закривати будь-якому користувачу доступ до сайту.
  5. Адміністратор та Компанії не несуть відповідальності за будь-яку шкоду (в тому числі вірусів), яка може бути скоєна внаслідок використання сайту або його вмісту (включаючи матеріали сайту).
  6. Всі інформація, яку Ви передаєте на сайт через електронну почту або іншим способом, в тому числі будь-які коментарі, питання, дані, пропозиції, будуть розглядатись як не конфіденційні та немайнові. Все, що Ви передаєте на сайт, може бути використано Адміністратором та Компаніями в будь-яких цілях в рамках діючого законодавства.
  7. Цей сайт та весь його вміст призначений для спеціалістів у сфері охорони здоров`я і не може бути використаний як база для медичних порад, консультацій, рекомендацій з вибору, призначенню і/або застосування виробів медичного призначення компанії КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ. Якщо Ви не є лікарем або іншим спеціалістом у сфері охорони здоров`я, ми звертаємо Вашу увагу на те, що вся інформація, що розміщена на сайті, не може замінити консультацію у лікаря і не може бути використана для самостійної постановки діагнозу та самолікування.
  8. Сайт не надає послуги по медичному консультуванню.
  9. Інформація на сайті не можє служити базою для прийняття рішень в особистих, правових, фінансових та інших питаннях.
 3. Згода користувача сайту на обробку персональних даних:
 1. Я, який/яка при розміщенні Запиту на інформацію (або Замовлення на купівлю продукції), у разі прийняття такого рішення, планує внесення будь-яких своїх персональних даних (а саме: прізвище, ім'я, по-батькові, адресу електронної пошти, номер мобільного телефону, адреса доставки - ці поля є обов’язковими, іншу особисту інформацію на свій розсуд) на веб-сайті patch-tests.com.ua (далі за текстом – "Веб-сайт"), у відповідності до Закону України від 1 червня 2010 року №2297-VI "Про захист персональних даних" (далі за текстом – "Закон"):
 2. надаю ФО-П Шевко В.М., дозвіл на обробку моїх персональних даних (далі за текстом – "Дозвіл") відповідно до сформульованої мети їх обробки, а саме – для організації роздрібного продажу виробів медичного призначення та/або інформування щодо методу патч-тестування, продукції КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ, іншій продукції у сфері інтересів користувача – у складі своїх персональних даних, що вказуються мною на Веб-сайті, який є джерелом збирання таких даних після введення цих даних;
 • підтверджую, що форма, у якій висловлено (виражено) Дозвіл, дає змогу зробити однозначний висновок про надання Згоди суб’єкта персональних даних, а також підтверджую, що не маю претензій будь-якого характеру до такої форми;
 1. зобов’язуюсь надавати точні та достовірні персональні дані, а також підтримувати їх в актуальному стані;
 2. розумію, що на момент надання цієї Згоди (Дозволу) база персональних даних може перебувати на стадії формування;
 3. розумію, що даний текст Згоди, хоча і розміщено на Веб-сайті, але не примушує Адміністратора включати мої персональні дані до бази персональних даних та/або зберігати мої персональні дані на постійній основі;
 • повідомляю, що мені відомі права, передбачені Законом, джерела збирання, місцезнаходження моїх персональних даних, мета обробки моїх персональних даних, місцезнаходження зберігача персональних даних;
 • розумію, що обробка персональних даних здійснюється відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідають визначеним цілям такої обробки;
 1. вважаю, що на момент надання цієї Згоди (Дозволу) Адміністратором, як суб’єктом електронної комерції ,створено належні умови для захисту моїх персональних даних;
 2. повідомляю та підтверджую, що зберігання персональних даних відповідно до цієї Згоди (Дозволу) може здійснюватися Адміністратором без обмеження строку;
 3. надаю згоду на зміну Адміністратором мети обробки моїх персональних даних, визначеної у цій Згоді (Дозволі), шляхом розміщення відповідного повідомлення на Веб-сайті та/або шляхом направлення відповідного повідомлення за допомогою Служби коротких повідомлень (SMS) чи Служби мультимедійних повідомлень (MMS) на зазначений мною номер мобільного телефону (телефонний номер мобільного (рухомого) зв’язку);
 • повідомляю та підтверджую, що ця Згода (Дозвіл) не вимагає від Адміністраторі повідомляти мене про передачу моїх персональних даних третій особі відповідно до сформульованої мети їх обробки.
 1. Угода в цілому
  1. Адміністратор може в будь-який час змінювати умови використання, оновлюючи та/або змінюючи даний документ. В зв`язку з такими змінами, Вашим обов`язком є періодичне відвідання даної сторінки для ознайомлення з поточними умовами.
  2. Адміністратор підтримує даний сайт в якості послуги для інтернет-спільноти. Сайт був розроблений та функціонує для надання загальної інформації про продукцію компанії КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ спеціалістам в сфері охорони здоров`я та з метою формування замовлень на роздрібні поставки продукції КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ  ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ Адміністратором кінцевим споживачам – лікарям або клінікам в обсязі не більше, ніж 1 набір або серія. Сайт не передбачає навчання щодо належного використання продукції, що виробляє КИМОТЕКНІК ЕМ БЕ  ДІАГНОСТИКС ЕЙ БІ та реалізує Адміністратор кінцевим споживачам.
  3. Дані умови використання та вміст сайту регулюються та тлумачяться у відповідності до діючого законодавства.